FURNITURE / Tables / Dinner table 14929189
nr 1492 9189
DINNER TABLE
massiv ek. Length: 220, width: 110 cm, height: 77 + 2ilägg, a 50, total längd 320, wear.
massiv ek. Bredd: 220. Djup: 110 cm, höjd: 77 + 2ilägg, a 50, total längd 320
Condition: slitage, skador
3000
SEK 2800
Monday September 26 2022
at 20:05:45
1.000 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Robot)
1.500 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Robot)
2.600 kr